Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM
Autoszyby - przejrzyste rozwiązania

Kontakt telefoniczny 781000300

AUTO-KRAM SP.J. - TORUŃ

Punkt autoszyby.pl Punkt autoszyby.pl

Wymiana szyb samochodowych w Toruniu

AutoSzyby to firma z wieloletnim doświadczeniem – od ponad dwudziestu lat zajmujemy się wymianą szyb samochodowych. Gwarantujemy produkty o dużej wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasz magazyn zaopatrzony jest w różnego rodzaju szyby samochodowe, a duży wybór gwarantuje, że nie tylko właściciele popularnych modeli, ale też mniej typowych aut będą mogli skorzystać z naszych usług.

Współpracujemy z wybranymi firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu likwidacja szkód zgłaszanych w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych przebiega szybko i sprawnie. Wystarczy tylko skontaktować się z ubezpieczycielem i poprosić o wykonanie usługi właśnie w naszej firmie. Zarówno zakup nowej szyby, jak i koszty jej wymiany pokryje ubezpieczalnia. Takie rozwiązanie gwarantuje wygodę, a całość odbywa się bezgotówkowo.

Dlaczego warto nam zaufać?
Podczas wymiany szyb stosujemy najnowsze techniki i technologie, a wybierane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością – sprowadzamy bezpieczne i wytrzymałe szyby samochodowe, zaś chemia montażowa wykorzystywana podczas wymiany spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Każdy z naszych klientów otrzymuje bezterminową gwarancję na wykonaną usługę naprawy lub wymiany szyby przedniej, a ponadto – dwuletnią gwarancję na samą szybę. Błyskawiczny serwis sprawia, że cała usługa wykonywana jest w krótkim terminie i gwarantuje, że wszyscy klienci zgłaszający się do nas będą zadowoleni z owocnej współpracy.

Naprawa szyb samochodowych to kwestia bezpieczeństwa
Szyby samochodowe w autach powinny być wymienianie nie tylko w przypadku całkowitego ich rozbicia. Podczas codziennej eksploatacji pojazdu mogą pojawić się na nich uszkodzenia – w takiej sytuacji należy jak najszybciej zdecydować się na wymianę szyby samochodowej, zanim ulegnie ona całkowitemu pęknięciu.

Z całą pewnością na taką usługę należy zdecydować się w przypadku, gdy odprysk lub uszkodzenie umiejscowione jest na wysokości wzroku kierowcy, a także – kiedy pęknięcie kończy się na krawędzi szyby albo pod uszczelką. Wraz z upływem czasu sytuacja będzie się tylko pogarszać, co może doprowadzić do całkowitego pęknięcia szyby samochodowej. Ze względu na bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów nie warto odwlekać naprawy – szybkie działanie zapobiegnie groźnym sytuacjom.

Wymiana szyb samochodowych zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych, dlatego też powinny być one wymieniane wyłącznie w sprawdzonych warsztatach. Tylko w ten sposób można zyskać pewność, że naprawa wykonana jest rzetelnie i zapewni bezpieczne użytkowanie pojazdu. Zapraszamy do naszego warsztatu w Toruniu, gdzie wykwalifikowani specjaliści z chęcią pomogą Państwu w naprawie szyby.

Jak poprawić komfort podróży samochodem?
Nasza firma zajmuję się nie tylko wymianą szyb samochodowych, ale również ich przyciemnianiem. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – poprawia komfort jazdy, zapewnia chłód wewnątrz auta nawet podczas dużych upałów i zwiększa bezpieczeństwo – szyby pokryte folią redukują blask i zmęczenie oczu. Dzięki temu podróżowanie takim samochodem staje się prawdziwą przyjemnością.

Przyciemnianie szyb samochodowych sprawdzi się nie tylko podczas upalnego lata, ale również podczas codziennego użytkowania auta. Wnętrze samochodu jest wtedy mniej narażone na wyblaknięcie czy popękanie powodowane przez intensywne promieniowanie słoneczne, a szyby są bardziej odporne na stłuczenie. W ten sposób można więc nie tylko poprawić komfort użytkowania pojazdu, ale również przedłużyć jego żywotność.

Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych. Wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty, aby zagwarantować Klientom najwyższą jakość usług. Pracownicy naszego warsztatu w Toruniu chętnie służą profesjonalną radą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy!

Znajdź inny punkt